Pārlekt uz galveno saturu

Ieskaties Pirmkursnieka ceļvedī!

Attēla autors: No LLU arhīva

Pirmkursniek, uzsākot studijas, tev noteikti radīsies daudz un dažādi jautājumi par studijām, studentu dzīvi un finansēm. Lai atrastu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, tev noteikti noderēs Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Pirmkursnieka ceļvedis.

Pirmkursnieku ceļvedis apskatāms šeit!

Studiju process sākumā var likties sarežģīts, bet ceļvedis būs lielākais palīgs, kurā varēsi atrast informāciju par studiju gada uzbūvi, studiju kursiem, kredītpunktiem, rotāciju, bibliotēkas pakalpojumiem, ISIC kartes izgatavošanu un kartes priekšrocībām,  LLU informatīvo sistēmu (IS), kā arī par LLU vadību.

Svarīgs ir ne tikai studiju process, bet arī studentu dzīve, tādēļ piedalies LLU piedāvātajās aktivitātēs un iegūsti jaunus draugus. Ceļvedī par studentu dzīvi tu varēsi atrast sev noderīgu informāciju par LLU dienesta viesnīcām, kas turpmākos studiju gadus būs tev kā otrās mājas, par Studējošo pašpārvaldi, kas risina nozīmīgus jautājumus par akadēmisko, sociālo, kultūras un sporta dzīvi, savukārt, lai savu studiju procesu padarītu pieredzes bagātāku, tad noteikti iesaisties arī kādā no studentu organizācijām. Bet, lai spētu atpūsties no studijām, tad noteikti apmeklē LLU Sporta centru, kas piedāvā dažādas sporta aktivitātes dažādām gaumēm. Kā arī ceļvedī varēsi iepazīties ar LLU tradīcijām, kas saistītas gan ar dažādām studentu aktivitātēm, gan izsenām augstskolas paražām.

Lai nerastos neskaidrības par finanšu jautājumiem, tad svarīgāko informāciju par studiju finansējumu, kā arī par pieejamajām stipendijām universitātē varēsi atrast pirmkursnieku ceļvedī.

Esi informēts par universitātē notiekošo un seko mums sociālajos tīklos: facebook.com/llu.lv, twitter.com/llu_lv, instagram.com/lluniversitate, snapchat: llu_latvija.

Pievienots 29/11/2016